Ogłoszenia prywatne, bezpośrednio od właściciela nieruchomości

Ogłoszenia bezpośrednie bardzo trudno jest znaleźć w gąszczu przeróżnych ofert nieruchomości, ponieważ pośrednikom zależy na tym, by uczestniczyć w sprzedaży jak największej liczby tych w okolicy. Dlatego czasami chcąc znaleźć na stronie z ogłoszeniami oferty prywatne, warto zaznaczyć odpowiednią opcję wyszukiwania. Ponadto na naszym portalu z ogłoszeniami nieruchomości znajdziecie Państwo oferty bezpośrednio od właściciela lub wystawione przez deweloperów z rynku pierwotnego. Kupujący może wtedy skontaktować się bezpośrednio ze sprzedającym, właścicielem nieruchomości. Z kolei sprzedający ma dużo większy wgląd w to, jakie jest zainteresowanie jego ofertą. Dzięki temu może w dowolny sposób ją modyfikować w zależności od odpowiedzi rynku.

Jak powinno wyglądać profesjonalne ogłoszenie nieruchomości?

Warto w tym miejscu zadbać o rzetelne informacje na temat oferowanego domu, grunty lub mieszkania. Ciekawy opis nieruchomości, który urzeczywistnia daną nieruchomość, zrobić dobrej jakości zdjęcia (obecnie nawet telefony są tak zaawansowane, że upiększą nasze mieszkania. Przygotowanie mieszkania lub domu do sprzedaży wymaga poświęcenia sporej ilości czasu – ale warto! Wykonanie zdjęć przy świetle dziennym, dobrze przygotowane pomieszczenia, czyste i zadbane, to klucz do przyciągnięcia uwagi dla większej ilości Klientów. Ponadto warto zadbać o czystość i o zapach także podczas oględzin, aby osoby wrażliwe czuły się komfortowo. Dodatkowo warto “ukryć” zwierzęta domowe psy lub koty, bowiem nie wszyscy lubią spotkania z dużym, szczekającym psem. Do zamieszczenia ogłoszenia możemy załączyć rzut proponowanej nieruchomości lub krótki film, który naświetli rozkład pomieszczeń.

dodaj profesjonalne ogłoszenia nieruchomości
Ogłoszenia – dodaj profesjonalne oferty nieruchomości

Ogłoszenia bez pośredników na Gdom.pl

Oferty nieruchomości bezpośrednie i prywatne, czyli ogłoszenia bez pośredników cieszą się ogromnym zainteresowaniem strony sprzedającej i kupującej mieszkanie czy dom. Strona sprzedająca ma możliwość ustalenia minimalnej ceny bez dzielenia się zyskiem z agentem nieruchomości. Strona kupująca natomiast dzięki temu może uzyskać dla siebie lepsze warunki cenowe. To dzięki ogłoszeniom bezpośrednim i kontaktowi z właścicielem nieruchomości i kupujący mogą płynniej wymieniać informacje i ustalać warunki sprzedaży nieruchomości.

Koniecznie przeczytaj:

Dlaczego tak wiele osób chce kupić nieruchomości bez pośredników?

ZOBACZ WIĘCEJ ARTYKUŁÓW NIERUCHOMOŚCI GDOM:

 

5 6 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Twitter
Visit Us
YouTube
LinkedIn
Share
5
0
Would love your thoughts, please comment.x

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.