Warunki współpracy

Od teraz, wyjątkowo dla Was otwarte zostały darmowe ogłoszenia nieruchomości.

USUWANIE LUB MODERACJA OGŁOSZEŃ

1/ Bardzo zależy nam na współpracy zarówno z osobami prywatnymi jak i firmami w obrocie nieruchomościami, ale prosimy o uszanowanie zasad naszego serwisu, a mianowicie – brak możliwości publikacji nazw www wraz z domenami, prowadzących do innych stron spoza naszego serwisu.

2/ Nie odpowiadamy za publikację treści na naszej stronie, jeżeli treść łamie dobre imię lub inną ważną cechę, każdy jest odpowiedzialny wobec prawa i będzie podlegał karze, a my udostępnimy potrzebne informacje jeżeli będziemy do tego zobligowani.

 

Nasze warunki współpracy opiszemy powyżej. Dodawaj ogłoszenie z kategorii nieruchomości jak biura, noclegi buking, stancje, działki, domy, pokoje, magazyny, lokale użytkowe, mieszkania, grunty, ziemie, hale i inne na gdom.pl . Nasze darmowe oferty wiecznie są i będą dla Państwa za darmo. Namawiamy wręcz do darmowego dodania ogłoszeń nieruchomości na jednej z najnowocześniejszych witryn – Gdom.
Z aktualnych ogłoszeń nieruchomości, częstokroć jest naturalnie tak, że zostają te przypisane do doradców z rynku nieruchomości. Portale tematyczne przyczyniają się do łączności ogłoszenia nieruchomości bezpośrednio z chętnymi, przykładowo takie jak na opisywanym wyżej wortalu. Dodawanie ogłoszeń nieruchomości jest darmowe, więc liczebność ich jest wielka. Ogłoszenia nieruchomości jak domy, grunty, działki, mieszkania, ziemia, hale, magazyny tam załączone są aktualne i sprawdzone. Przy poszukiwaniu oferty możemy uściślić nasze wymagania tak, że na ewidencji wszystkich ofert oglądniemy tylko te, które spowodują nasze zaufanie i tym samym większe zainteresowanie. Ogłoszenia domy na sprzedaż znajdziecie w dużej mierze na naszym portalu. Ogłoszenia domy na sprzedaż są dostępne w wyszukiwaniu na naszej stronie.

warunki współpracy gdom.pl
warunki współpracy gdom.pl

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY NIERUCHOMOŚCI GDOM