



































Opis ogłoszenia
Nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe, 4 pokoje, 2 łazienki, 2 miejsca postojowe, komórki lokatorskie, cichobieżna winda.
Pachnące nowością, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, składające się z 4 pokoi, usytuowane na 2 piętrze w niskim dwupiętrowym nowoczesnym apartamentowcu z 2019 roku. Oferowane mieszkanie posiada powierzchnię użytkową 56,13 m2 i powierzchnię całkowitą w wielkości około 92 m2. Z salonu wyjście na sporej wielkości balkon. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska (4,2 m2), do którego bezpośrednio komunikację umożliwia cichobieżna, nowa winda. Możliwość dokupienia drugiego miejsca postojowego w cenie 40000 PLN i 3 komórek lokatorskich. Całość wyposażenia może pozostać w cenie prezentowanego mieszkania.
Opis mieszkania na Warszewie, nowe mieszkanie 4 pokojowe, nowocześnie wykończone, winda, rok budowy 2019
W skład mieszkania o powierzchni całkowitej 92 m2 w apartamentowcu wchodzą:
I poziom
– przestronny salon połączony z kuchnią i holem – 30 m2,
– pięknie wykończona łazienka z prysznicem (4 m2).
– pokój o powierzchni 12 m2
– pokój/sypialnia o powierzchni 9 m2
II poziom
– open space (np. możliwość zrobienia przestronnej sypialni około 16 m2) + pomieszczenie przeznaczone na garderobę – ok 7 m2
– łazienka z wanną – 3,5 m2
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż – warunki sprzedaży
Obligatoryjnie (i dodatkowo płatne) do mieszkania przynależy miejsce postojowe w cenie 40 000 PLN i jedna z komórek lokatorskich o wartości 10 000 PLN. Istnieje możliwość dokupienia drugiego miejsca postojowego i komórek lokatorskich.
Opis budynku wybudowanego przez solidnego dewelopera Mak-Dom
Wyjątkowo niskie koszty miesięczne i eksploatacja mieszkania na sprzedaż.
Cechą charakterystyczna dla nowego budownictwa w tej okolicy, niski czynsz w wysokości 290 zł wraz z zaliczką na fundusz remontowy i zimną wodę. Ogrzewanie miejskie (niskie koszty) zasilane z lokalnego punktu cieplnego, zarządzanego i rozliczanego przez SEC.
Okolica – idealne miejsce dla osób aktywnych
Budynek mieszkalny w którym umiejscowione jest mieszkanie położone w pobliży środków komunikacji miejskiej. Duży, nowoczesny plac zabaw dla dzieci wraz z boiskami. Nowoczesne osiedle posiada dobrze skoordynowaną komunikację z centrum miasta, a ponadto umożliwia jego mieszkańcom możliwość aktywnego sposobu na spędzanie czasu wolnego. W bliskim sąsiedztwie są przepiękne położone tereny leśne (Puszcza Wkrzańska) oraz liczne polany rekreacyjne. Przy samym osiedlu powstał duży Park Warszewo Podbórz, który został zrealizowany w ramach projektu obywatelskiego. W pobliżu nowe szkoły podstawowe i przedszkola oraz kluby dziecięce.
Serdecznie zapraszamy na osobistą weryfikację oferty mieszkanie dwupoziomowe na sprzedaż – warto!
Masz pytania? Więcej zdjęć lub informacji – prosimy o kontakt tel. 784969734
Obejrzyj film z mieszkania:
Kontakt
Nr telefonu: 784 969 734- Typ ogłoszeniaMieszkania
- Rodzaj transakcjisprzedaż
- Powierzchnia92 m2
- RynekWtórny
- Liczba pokoi4
- Dodane przezdewelopera
- LokalizacjaSzczecin, Zachodniopomorskie
- Odległość1 km
- DzielnicaWarszewo
- Ulica lub osiedleul. Maciejkowa
- Piętro2
- Liczba pięter2
- Rok budowy2019
- Czynsz290 PLN
- Rodzaj budynkuapartamentowiec
- Materiał budynkucegła, silikat
- Oknadrewniane
- Ogrzewaniemiejskie
- Forma własnościpełna własność
- Standard wykończeniawysoki standard
- Mediainternet, telewizja kablowa
- Wyposażeniemeble, pralka
- Informacje dodatkowebalkon, garaż/miejsce parkingowe, piwnica, winda, dwupoziomowe