Mapa miejscowości na stronie nieruchomości Gdom.pl, obejmuje najważniejsze ośrodki miejskie w Polsce, sukcesywnie będą dodawane także średnie i mniejsze, które są równie ważnymi punktami na mapie Polski. Bowiem dodając ogłoszenie, należy mieć na uwadze, że największe miasta województwa stanowią wybór dla potencjalnych klientów, poszukujących ofert. Dlatego też należy dodawać ogłoszenia z wyborem miasta, od którego odległość jest najmniejsza, a znajduje się na liście. Im większe miasto, tym lepsze wyszukanie Państwa ogłoszenia.

Uzupełniona mapa miejscowości

mapa miejscowości
mapa miejscowości, lokalizacje, miasta

Nadmieniamy, iż uzupełniliśmy listę miejscowości Polski, które zawierają poniższe województwa:

Podlaskie, Zachodniopomorskie, Dolnośląskie, Śląskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Łódzkie, Mazowieckie, Kujawsko-Pomorskie, Małopolskie, Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-Mazurskie, Opolskie, Lubuskie, a więc komplet.

Lista została zaktualizowana: 16.02.2018 roku.

FILM O GDOM

Przedstawiona mapa miejscowości tj. miast i miasteczek w Polsce. Jeżeli zaś ważny ośrodek miejski został pominięty, a uważacie Państwo, że powinien być dodany, prosimy o przesłanie do nas wiadomości. Ponadto chcemy podziękować wszystkim za dotychczasową współpracę i liczymy na jeszcze więcej 😉

ZOBACZ ARTYKUŁY NIERUCHOMOŚCI GDOM

Twitter
Visit Us
YouTube
LinkedIn
Share

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.