Cennik

Gdom.pl z nami zaoszczędzisz - darmowe ogłoszenia nieruchomości

Dodawanie ogłoszeń jest zawsze bezpłatne, czyli za dodanie ogłoszenia nie zapłacisz ani złotówki. Tylko na naszej stronie dodaj darmowe ogłoszenia nieruchomości na przykład ofertę mieszkania, domu, gruntu, hali, magazynu na sprzedaż lub na wynajem. Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości przyciągają wielu chętnych, dlatego baza z ofertami jest obszerna. Dlatego warto wydać niewielką kwotę i cieszyć się szybszym znalezieniem klienta. Promowanie ogłoszeń jest płatne zawsze w stałej, okazyjnej cenie – 30,00 PLN.

Cennik na bezpłatne ogłoszenia Gdom.pl

W związku z tym, że ogłoszenia możecie Państwo dodawać za darmo (płatność tylko w przypadku ogłoszenia promowanego), prosimy o aktualizację statusu oferty i jeżeli jest zarezerwowana, najlepiej podać taką informację. W przypadku jeżeli oferta jest sprzedana lub wynajęta, czyli ogłoszenie dotyczące nieruchomości jest już nieaktualne, prosimy o usunięcie ogłoszenia.

Ogłoszenia nieruchomości to nasza specjalność!

Arkadio Jose Armando Morales

Promowanie ogłoszenia na Gdom.pl

Wyróżnij się spośród wielu ofert!

Bądź widoczny dla swoich klientów!

  • promowanie ogłoszenia na STRONIE GŁÓWNEJ
  • promowane ogłoszenia TOP3 w listach wyszukiwania
  • zdecydowanie większe dotarcie do klientów zainteresowanych daną kategorią ogłoszenia
  • więcej wejść osób odwiedzających polecaną ofertę
  • lepsze pozycjonowanie ogłoszenia w wyszukiwarkach google
  • płatności obsługuje bezpieczny operator Dotpay

Ogłoszenia nieruchomości bez pośredników

Możecie Państwo przeglądać i dowolnie konfigurować własne wyszukiwanie ofert, tak aby spełniały Wasze kryteria. Ogłoszenia nieruchomości bez pośredników znajdziecie Państwo na powyższej stronie – przejdź do strony głównej i zacznij wyszukiwanie wybranych ofert.

MOŻE CIEBIE TO ZAINTERESOWAĆ :